Trainingsschema

Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 19-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Martijn van der Luyt V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Tamara Ouderdorp
Amina Diallo
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Mix Timo Hill V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Merel van den Wildenberg
Tamara Ouderdorp
Iréne Bruno
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Mix V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Tamara Ouderdorp V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Mix V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Emma Rokers
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Tamara Ouderdorp
Marloes van de Belt
V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Daan Wesselingh
Femke Ewolds
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Femke van Ditmarsch
Merel Besseling
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
V4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Lars Glismeijer V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
Tamara Ouderdorp
V3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Pien Damen
Renske de Ruijter
Tamara Ouderdorp
V3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Anouk Jonker
Tamara Ouderdorp
Venne Julien
V3 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Luuk Mol
Tamara Ouderdorp
Timme Ouderdorp
V3 - D
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Britt Kuipéri V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C2 Maarten Kraakman
Ole van Hunnik
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A3 Eric Lucassen V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tom Hilderink V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Luuk Batavier V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sophie Vis V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ward Klink V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B2 Daniel Dieduksman V4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Reng Vlasman V2 - AB
20:30 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 3 Eric Lucassen V2 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Tamara Ouderdorp
Laura Arlar
V1 - CD
20:30 - 22:00 Trim Maandag 1 Ruud van Buren
Serge Linneweever
V3 - AB
20:30 - 22:00 Trim Maandag 2 Daniel Hankey
Daphne de Looze
V3 - CD
21:00 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD JD1 MD1 MC2
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Julia Wendt V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Adinde Noij
Boaz Noij
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps
Wessel van der Laan
V2 - D
16:30 - 18:00 Jongens C4 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V2 - C
16:30 - 18:00 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D3 Koen van Mierlo
Okke Daalderop
V4 - AB
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD JC1 MC1 JC2
17:00 - 18:30 Jongens C1 Lars Glismeijer V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Milou Harskamp V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Mees Hogendoorn V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Sarah Aalpoel V3 - CD
18:00 - 19:00 G/LG Trainingsgroep V5
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD Dames 1 JA1
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Tamara Ouderdorp V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Luc Kemps
Lysette van der Bank
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Tom Hilderink V4 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD MA1 MB1 JB1
19:00 - 20:30 Jongens A4 Eric Lucassen V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B6 Luc Kemps
Manon van der Bank
V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong Senioren 2 Nicole Cardinaal V4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Luc Kemps
Tirza van der Laan
V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
20:00 - 21:30 Meisjes A4 V4 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Eric Lucassen V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens F Tamara Ouderdorp
Luc Kemps
V3 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes F Tamara Ouderdorp V3 - CD
15:00 - 16:00 jongste jeugd keepers Trainingsgroep V4 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Martijn van der Luyt V1
15:30 - 16:15 Jongens FH1 V2 - AB
15:30 - 16:15 Jongens FH2 V2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1-mix V3 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2-mix Tamara Ouderdorp V3 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3-mix V3 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 3F4-mix V3 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 3F5-Mix Tamara Ouderdorp V3 - D
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Mix V1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Mix V1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 Mix V1
15:30 - 16:15 Meisjes FH1 V2 - AB
15:30 - 16:15 Meisjes FH2 V2 - AB
16:00 - 16:30 jongste jeugd keepers Trainingsgroep V4 - AB M6E2 M6E3 M6E4 M6E5
16:30 - 17:00 jongste jeugd keepers Trainingsgroep V4 - AB M6E1-mix M6E2-mix M6E3-mix
16:30 - 18:00 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Tamara Ouderdorp
Fay Meppelink
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Merel van den Wildenberg
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Iréne Bruno
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Tamara Ouderdorp
Lisa van der Voort
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Tamara Ouderdorp
Anne Vis
V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Luc Kemps V4 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Daan Wesselingh
Femke Ewolds
V1 - AB
17:00 - 17:30 jongste jeugd keepers Trainingsgroep V4 - AB M8E1 M8E2 M8E3 M8E4
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Luc Kemps
Nyves Verschure
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Karlijn Puik
Luc Kemps
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Maarten Kraakman
Ole van Hunnik
V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
Tamara Ouderdorp
V3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Pien Damen
Renske de Ruijter
Tamara Ouderdorp
V3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Anouk Jonker
Tamara Ouderdorp
Venne Julien
V3 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Luuk Mol
Tamara Ouderdorp
Timme Ouderdorp
V3 - D
18:00 - 20:30 Dames 1 Jeroen van der Flier V1 - CD
18:00 - 21:00 Dames 1 Jeroen van der Flier V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B3 Luc Kemps
Zwier de Velde Harsenhorst
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B4 Alessandro Bruno
Luc Kemps
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Luuk Batavier V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Luc Kemps
Mees Hogendoorn
V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Eric Lucassen V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Aviv Stetter V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames Veteranen C Adinda Alewijn V3 - AB
20:00 - 21:30 HL1 Erik Jagt V3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Luuk Batavier V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Ward Klink V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Aviv Stetter V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 1 V4 - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB JD2 MD2
16:00 - 17:30 Jongens D3 Koen van Mierlo
Okke Daalderop
V4 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Mees Hogendoorn V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D6 Sarah Aalpoel V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Femke van Ditmarsch
Merel Besseling
V2 - CD
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB JD3, MD3, MD4, MD5, MD6
17:30 - 19:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Tom Hilderink V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Milou Harskamp V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Fenna Rozendaal V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Adinde Noij
Boaz Noij
V3 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB JC3, JC4, MC3, MC4, MC5, MC6, MC7
19:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric Lucassen V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tamara Ouderdorp V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Ivo Jonkman V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sophie Vis V3 - AB
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2 - AB JB2, JB3, JB4, MB2, MB3, MB4, MB5, MB6
20:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep V2 - AB JA2, JA3, JA4, MA2, MA3, MA4, MA5
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V4
20:30 - 22:00 Dames 3 Serge Linneweever V3 - B
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A Cora Rombout V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Sabine van de Groep V3 - A
20:30 - 21:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Vet B Aart Glismeijer V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Eric Lucassen V2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 2 V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Daan Wesselingh
Femke Ewolds
V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps
Wessel van der Laan
V3 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C4 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Luc Kemps
Sara Renkers
V4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Lars Glismeijer V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Sophie Vis V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B3 V2 - CD
17:30 - 18:00 Meisjes C3 Luc Kemps
Sara Renkers
V5
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Luc Kemps
Nyves Verschure
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C7 Karlijn Puik
Luc Kemps
V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Luc Kemps
Lysette van der Bank
V3 - AB
19:00 - 21:00 Dames 1 Jeroen van der Flier V1
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Eric Lucassen V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 4 Daniel Dieduksman V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V4 - B
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V4 - A
19:30 - 21:00 Jongens B3 V3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B4 V3 - CD
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V2
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Eric Lucassen V4 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Aviv Stetter V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong Senioren 1 V1 - CD