Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Karin Blankensteijn
Aanvoerder Steven Meijlof
Manager Ferdi Morren
Trainer Daniel Hankey
Trainer Eric Lucassen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Culemborg H2 (O) Voordaan H11 10:55
Kromhouters H4 Woerden H3 11:00
Leusden H3 Fletiomare H5 15:00
Schaerweijde H5 Kromme Rijn H1 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Montfoort H1 9 25 8 1 0
2 Woerden H3 9 19 6 1 2
3 Kromhouters H4 9 19 6 1 2
4 Kromme Rijn H1 9 18 6 0 3
5 Leusden H3 9 13 4 1 4
6 Spitsbergen H2 9 10 3 1 5
7 Voordaan H11 9 8 2 2 5
8 Fletiomare H5 9 8 2 2 5
9 Culemborg H2 9 6 2 0 7
10 Schaerweijde H5 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Fletiomare H5 15:00 thuis - Adidas veld
15 mrt Hockeyclub Montfoort H1 11:15 uit
22 mrt VMHC Spitsbergen H2 n.n.b thuis
19 apr THCC De Kromhouters H4 n.n.b thuis
10 mei CMHC H2 12:45 uit
17 mei Schaerweijde H5 n.n.b thuis
24 mei HC Kromme Rijn H1 n.n.b uit
7 jun MMHC Voordaan H11 n.n.b thuis
14 jun MHC Woerden H3 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Woerden H3 Kromhouters H4 7-2
Voordaan H11 Culemborg H2 (O) 1-2
Kromme Rijn H1 Schaerweijde H5 10-1
Fletiomare H5 Leusden H3 3-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leusden H3 Montfoort H1 0-1
Schaerweijde H5 Voordaan H11 1-7
Culemborg H2 (O) Woerden H3 2-5
Kromhouters H4 Fletiomare H5 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Spitsbergen H2 (O) Leusden H3 3-2
Fletiomare H5 Culemborg H2 (O) 5-1
Montfoort H1 Kromhouters H4 1-1
Woerden H3 Schaerweijde H5 17-0
Voordaan H11 Kromme Rijn H1 5-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Montfoort H1 3-7
Kromme Rijn H1 Woerden H3 5-1
Schaerweijde H5 Fletiomare H5 5-5
Kromhouters H4 Spitsbergen H2 (O) 1-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Woerden H3 Voordaan H11 3-2
Fletiomare H5 Kromme Rijn H1 0-6
Montfoort H1 Schaerweijde H5 15-0
Spitsbergen H2 (O) Culemborg H2 (O) 2-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Voordaan H11 Fletiomare H5 3-3
Kromme Rijn H1 Montfoort H1 3-8
Kromhouters H4 Leusden H3 4-0
Schaerweijde H5 Spitsbergen H2 (O) 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leusden H3 Woerden H3 2-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Spitsbergen H2 (O) Kromme Rijn H1 2-3
Montfoort H1 Voordaan H11 3-0
Fletiomare H5 Woerden H3 1-3
Leusden H3 Culemborg H2 (O) 4-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Kromhouters H4 3-4
Woerden H3 Montfoort H1 2-4
Schaerweijde H5 Leusden H3 0-6
Voordaan H11 Spitsbergen H2 (O) 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Kromhouters H4 Schaerweijde H5 4-0
Montfoort H1 Fletiomare H5 8-2
Leusden H3 Kromme Rijn H1 4-0
Spitsbergen H2 (O) Woerden H3 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan H11 Leusden H3 3-3
Fletiomare H5 Spitsbergen H2 (O) 2-0
Schaerweijde H5 Culemborg H2 (O) 1-0
Kromme Rijn H1 Kromhouters H4 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Culemborg H2 (O) Kromme Rijn H1 1-2
Kromhouters H4 Voordaan H11 3-0
Spitsbergen H2 (O) Montfoort H1 2-4