Trainingsschema

Dit schema loopt van 4-1-2021 t/m 19-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Femke van Ditmarsch
Merel Besseling
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Bink Poortenga
Ties Daalderop
V3
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Hidde Colijn
Joris Brug
Martijn van der Luyt
V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Tamara Ouderdorp V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3
17:30 - 19:00 Jongens C1 Lars Glismeijer
Maarten Kraakman
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Felice Daalderop
Julia Wienbelt
Tamara Ouderdorp
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Pien Damen
Renske de Ruijter
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Lisa van der Voort
Roos de Wit
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Marloes van de Belt
Sophie Jekel
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Anouk Jonker
Tamara Ouderdorp
Venne Julien
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Milou Harskamp V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Luuk Mol
Okke Daalderop
V2 - AB
18:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V5
18:00 - 19:30 Jongens C2 Tim Spier V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Jauko Verschure V3 - CD
19:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A3 Eric Lucassen V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tom Hilderink V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ward Klink V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Laura Arlar
Sophie Vis
V1 - CD
19:00 - 19:30 Meisjes B7 Sara Renkers V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Daniel Dieduksman V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B7 V4 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A4 V3 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A1 V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Adinde Noij
Boaz Noij
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps
Wessel van der Laan
V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C4 Luc Kemps
Chris Roeberts
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Femke van Ditmarsch
Merel Besseling
V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Milou Harskamp V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Lars Glismeijer
Maarten Kraakman
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Sarah Aalpoel
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
18:00 - 19:00 G/LG Trainingsgroep V5
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Luc Kemps
Koen Groen in 't Woud
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Luc Kemps
Sara Renkers
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Tom Hilderink V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tamara Ouderdorp V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A4 V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Boris van Betten
Wouter van der Leeden
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Luc Kemps
Sara Renkers
V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B6 Luc Kemps
Lysette van der Bank
V2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 V4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens F Tamara Ouderdorp V3
14:30 - 15:30 Meisjes F Luc Kemps V3
15:00 - 18:00 jongste jeugd keepers Trainingsgroep V5
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 Tamara Ouderdorp V3
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Hidde Colijn
Joris Brug
Martijn van der Luyt
V1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens FH1 V2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens FH2 V2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3 F1 MIX V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Luc Kemps V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 V3
15:30 - 16:30 Meisjes FH1 V2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes FH2 V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Timme Ouderdorp
Timo Hill
V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Emily Lindemulder
Sanne Herbrink
V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Charlotte Stuiver V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Milou Koch
Tessel Elferink
V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Puck van Loosen
Suus Noordkamp
V3
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Luc Kemps
Nyves Verschure
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Tim Spier V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Luc Kemps
Phine Hegener
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Luuk Mol
Okke Daalderop
V1 - AB
17:30 - 18:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Felice Daalderop
Julia Wienbelt
Tamara Ouderdorp
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Pien Damen
Renske de Ruijter
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Lisa van der Voort
Roos de Wit
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Marloes van de Belt
Sophie Jekel
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Anouk Jonker
Tamara Ouderdorp
Venne Julien
V4 - AB
18:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V1 - D
18:30 - 20:00 Jongens B3 Zwier de Velde Harsenhorst
Luc Kemps
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Ward Klink V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Boris van Betten
Wouter van der Leeden
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Luc Kemps
Stijn Dijkslag
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B7 Leonore Pienink
Luc Kemps
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 André Sargentini V3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A5 V2 - CD
20:30 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - CD
22:30 - 23:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Femke van Ditmarsch
Merel Besseling
V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Tom Hilderink V1 - CD
17:00 - 17:30 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V5
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Laura Arlar
Sophie Vis
V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Milou Harskamp
Sarah Daalderop
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Sarah Aalpoel
Tamara Ouderdorp
Twan Kral
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
Tamara Ouderdorp
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric Lucassen V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tamara Ouderdorp V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V2 - AB
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V5
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V4
20:30 - 22:00 Jongens A2 Eric Lucassen V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps
Wessel van der Laan
V3 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C4 Luc Kemps
Chris Roeberts
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Adinde Noij
Boaz Noij
Tamara Ouderdorp
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Lars Glismeijer
Maarten Kraakman
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Sophie Vis V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Luc Kemps
Koen Groen in 't Woud
V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Luc Kemps
Maud van Dorp
V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Luc Kemps
Nyves Verschure
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Luc Kemps
Phine Hegener
V3 - CD
20:30 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V2 - AB