Arbitragecommissie |
|
Renate Veenendaal |
Commissielid |
|
|
|
|
Matthijs van Reij |
Commissielid |
|
|
|
Barcommissie |
|
Esther Boer |
Voorzitter |
|
|
|
|
Mariël Masselink |
Commissielid |
|
|
|
|
Aart Glismeijer |
Commissielid |
|
|
|
|
Fred Barkhuis |
Commissielid |
|
|
|
|
Berber Dirkse Gotte |
Barcoördinator Zaterdag |
|
|
|
|
Arie Vis |
Barcoördinator Week |
|
|
|
|
Nicole Hogendoorn |
Barcoördinator Zondag |
|
|
|
Bestuur |
|
George Spier |
Voorzitter |
|
|
|
|
Stefanie Kelterman |
Secretaris |
|
|
|
|
Arnoud Knoop |
Penningmeester |
|
|
|
|
Jauke Biesma |
Bestuurslid Technische Zaken senioren en O18 jeugd |
|
|
|
|
Marlijn van de Wardt |
Bestuurslid Technische Zaken jeugd FH t/m O16 jeugd |
|
|
|
|
Gerke van Dam |
Bestuurslid Verenigingszaken |
|
|
|
Club van 100 |
|
Ruud van Buren |
Voorzitter |
|
|
|
|
Roald Herbrink |
Secretaris |
|
|
|
|
Erwin Jonker |
Bestuurslid |
|
|
|
|
Elza Knoop - Witteveen |
Bestuurslid |
|
|
|
|
Daniel Dieduksman |
Bestuurslid |
|
|
|
Communicatieadvies en –ondersteuning |
|
Maureen Goudriaan |
Voorzitter |
|
|
|
|
Mieke van Hassel |
Commissielid |
|
|
|
|
Lennard Vis |
Commissielid |
|
|
|
|
Anna Spier |
Commissielid |
|
|
|
Dames 1 en Heren 1 |
|
Yoon Sil Schaeffer |
Manager Heren 1 |
|
|
|
|
Vivian Zoetmulder |
Manager Dames 1 |
|
|
|
|
Tom Hilderink |
Trainer/Coach Dames 1 |
|
|
|
Straf/Tuchtcommissie |
|
|
|
Marjan de Bondt |
Commissielid |
|
|
|
G/LG-Hockeycommissie |
|
Elza Knoop - Witteveen |
Voorzitter |
|
|
|
|
Sander Broekhuisen |
Trainerscoördinator |
|
|
|
Gevonden/verloren |
|
Nicole Cardinaal |
Gevonden/verloren |
|
|
|
ICTinfrastructuur |
|
Jasper Voortman |
Commissielid |
|
|
|
|
Daniel Dieduksman |
Voorzitter |
|
|
|
Jeugdcommissie |
|
Nicole van Haeften |
Voorzitter |
|
|
|
|
Nelleke Jansen |
Coördinator O18 |
|
|
|
|
Ilona Hesp |
Coördinator O16 |
|
|
|
|
Marieke Hassink |
Coördinator O16 |
|
|
|
|
Martine Vringer |
Coördinator O14 |
|
|
|
|
Samantha van Loenen |
Coördinator O14 |
|
|
|
|
Martine Vringer |
Coördinator O12 |
|
|
|
|
Samantha van Loenen |
Coördinator O12 |
|
|
|
Jongste Jeugdcommissie |
|
Anneke van de Wolfshaar |
Voorzitter |
|
|
|
|
Annet de Vries |
Coördinator O10 |
|
|
|
|
Marianne Pouw |
Coördinator O9 |
|
|
|
|
Johan Kraanen |
Coördinator O8 |
|
|
|
|
Rianne Burgers |
Coördinator O7 |
|
|
|
|
Anneke van de Wolfshaar |
Coördinator Funkey Hockey |
|
|
|
Kledingcommissie |
|
Sabine van de Groep |
Voorzitter |
|
|
|
Kluscommissie |
|
Dick van Waning |
Commissielid |
|
|
|
|
Jan Akkermans |
Commissielid |
|
|
|
|
Hans van der Sloot |
Commissielid |
|
|
|
|
Daniel Dieduksman |
Commissielid |
|
|
|
Ledenadministratie |
|
Sabine van de Groep |
Ledenadministratie |
|
|
|
|
Inge van den Assum |
Ledenadministratie |
|
|
|
Materiaalcommissie |
Materialencommissie |
|
|
|
Anja Magnee |
Commissielid |
|
|
|
|
Margit Westerveld |
Commissielid |
|
|
|
Seniorencommissie |
|
Cora Rombout |
Commissielid |
Dames |
|
|
Sponsorcommissie |
|
Richard Klaassen |
Voorzitter |
|
|
|
|
Arianne Boon |
Commissielid |
|
|
|
|
Olav van Kampen |
Commissielid |
|
|
|
|
Ronald Klinkenberg |
Commissielid |
|
|
|
Sportiviteit en Respect |
|
Maureen Goudriaan |
Voorzitter |
|
|
|
|
Wendy Nieuwland - Hill |
Commissielid |
|
|
|
Strafcommissie |
|
Marjan de Bondt |
Voorzitter |
|
|
|
|
Mariette Jordans |
Commissielid |
|
|
|
Technische Advies Raad (TAR) |
|
Pieter van Mierlo |
Commissielid |
|
|
|
|
Hans van der Sloot |
Commissielid |
|
|
|
|
Wouter Jonkman |
Commissielid |
|
|
|
|
Arjan Ankerman |
Commissielid |
|
|
|
|
Richard Klaassen |
Commissielid |
|
|
|
|
Andrea Verheijen |
Commissielid |
|
|
|
Technische Staf |
|
Thomas Vis |
Technisch Manager |
|
|
|
|
Els van Midden |
Keeper Manager |
|
|
|
|
Aviv Stetter |
Breedtemanager |
|
|
|
|
Tamara Ouderdorp |
Commissielid |
|
|
|
|
Luc Kemps |
Commissielid |
|
|
|
Trimhockeycommissie |
|
Evelyne Beumer-Tak |
Trimhockey Coördinator |
|
|
|
|
Daphne de Looze |
Coördinator Maandag Trimmers |
|
|
|
Vertrouwenspersoon |
|
Kees-Jan Sluijters |
Vertrouwenspersoon |
|
|
|
Vrijwilligerscommissie |
|
Guus van Honschoten |
Voorzitter |
|
|
|
|
Leoniek Schut |
Commissielid |
|
|
|
Wedstrijdsecretariaat |
|
Robin Claessen |
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd |
|
|
|
|
Mariël Masselink |
Wedstrijdsecretariaat Junioren |
|
|
|
|
Nardy Dietz |
Wedstrijdsecretariaat Senioren |
|
|
|
|
Renate Veenendaal |
wedstrijdsecretariaat Zaalhockey |
|
|
|
Zaalhockeycommissie |
|
Guus van Honschoten |
Commissielid |
|
|
|
|
Lisanne de Vos |
Commissielid |
|
|
|
|
Renate Veenendaal |
Commissielid |
|
|
|