Agenda

oktober
25-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
27-10 Examen clubscheidsrechter 18:00 - 22:00
29-10 Examen clubscheidsrechter 18:00 - 22:00
30-10 Bestuursdienst: Frans Tempel 08:00 - 23:00
november
1-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
2-11 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
3-11 ALV 20:00 - 22:00
5-11 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
8-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
13-11 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
15-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
19-11 ALV Club van 100 19:30 - 22:00
20-11 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
22-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
27-11 Bestuursdienst: George Spier 08:00 - 23:00
december
4-12 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
5-12 Start zaalcompetitie 08:00 - 23:00
7-12 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
11-12 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
18-12 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
januari
1-1 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
3-1 Nieuwjaarsborrel! 16:00 - 18:00
8-1 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
11-1 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
15-1 Bestuursdienst: George Spier 08:00 - 23:00
22-1 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
29-1 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
februari
5-2 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
6-2 Sponsordiner 18:00 - 23:30
12-2 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
15-2 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
18-2 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
26-2 Bestuursdienst: George Spier 08:00 - 23:00
maart
5-3 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
12-3 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
15-3 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
19-3 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
26-3 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
april
2-4 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
9-4 Bestuursdienst: George Spier 08:00 - 23:00
12-4 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
16-4 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
23-4 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
30-4 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
mei
7-5 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
10-5 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
14-5 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
21-5 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
28-5 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
juni
4-6 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00
7-6 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
11-6 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 08:00 - 23:00
18-6 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 08:00 - 23:00
25-6 Bestuursdienst: George Spier 08:00 - 23:00
juli
1-7 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 08:00 - 23:00
8-7 Bestuursdienst: Arnoud Knoop 08:00 - 23:00
15-7 Bestuursdienst: Inge Jonker 08:00 - 23:00