Agenda

september
22-9 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
23-9 INSCHRIJVING CD-kamp! 19:00 - 23:00
27-9 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
28-9 Laat je auto wassen door MC1! 08:30 - 10:00
29-9 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
oktober
4-10 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
4-10 Eet Met De Pot Mee 18:00 - 19:30
6-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
7-10 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
11-10 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
13-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
18-10 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
21-10 Schoolhockeytoernooi 09:00 - 15:00
24-10 CD-kamp! 08:30 - 14:30
25-10 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
27-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
29-10 Bestuursvergadering 18:00 - 20:00
29-10 Algemene Ledenvergadering (ALV) 20:00 - 22:00
november
1-11 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
1-11 Eet Met De Pot Mee 18:00 - 19:30
3-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
8-11 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
8-11 Pubquiz 2019 20:30 - 23:00
10-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
11-11 Coach- en managersavond zaalhockey 19:00 - 22:00
15-11 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
17-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
22-11 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
24-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
25-11 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
29-11 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
30-11 Start zaalhockey 18:00 - 23:00
december
6-12 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
6-12 Eet Met De Pot Mee 18:00 - 19:30
13-12 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
16-12 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
20-12 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
27-12 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
januari
3-1 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
5-1 Nieuwjaarsbijeenkomst 16:00 - 18:00
10-1 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
17-1 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
20-1 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
24-1 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
31-1 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
februari
7-2 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
14-2 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
17-2 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
21-2 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
28-2 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
maart
6-3 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
13-3 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
16-3 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
20-3 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
27-3 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
april
3-4 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
6-4 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
10-4 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
17-4 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
24-4 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
mei
1-5 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
8-5 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
11-5 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
15-5 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
22-5 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
29-5 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
juni
5-6 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
8-6 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
12-6 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
19-6 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
26-6 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
juli
3-7 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
10-7 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
17-7 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00