Agenda

augustus
23-8 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
30-8 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
31-8 STICK-OFF ’19 – ’20!! 09:00 - 00:00
september
2-9 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
4-9 Coach- en managersavond A t/m D-jeugd 20:00 - 21:30
6-9 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
13-9 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
15-9 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
20-9 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
22-9 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
27-9 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
29-9 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
30-9 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
oktober
4-10 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
6-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
11-10 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
13-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
18-10 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
25-10 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
27-10 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
28-10 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
november
1-11 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
3-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
8-11 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
10-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
15-11 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
17-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
22-11 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
24-11 ONFIRE Hockeyschool - extra techniektraining! 09:00 - 10:30
25-11 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
29-11 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
december
6-12 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
13-12 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
16-12 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
20-12 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
27-12 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
januari
3-1 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
10-1 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
17-1 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
20-1 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
24-1 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
31-1 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
februari
7-2 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
14-2 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
17-2 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
21-2 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
28-2 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
maart
6-3 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
13-3 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
16-3 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
20-3 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
27-3 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
april
3-4 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
10-4 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
13-4 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
17-4 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
24-4 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
mei
1-5 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
8-5 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
11-5 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
15-5 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
22-5 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
29-5 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
juni
5-6 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00
8-6 Bestuursvergadering 20:00 - 22:00
12-6 Bestuursdienst: Frans Tempel 07:00 - 23:00
19-6 Bestuursdienst: Gertjan van de Groep 07:00 - 23:00
26-6 Bestuursdienst: George Spier 07:00 - 23:00
juli
3-7 Bestuursdienst: Ingrid Daalderop 07:00 - 23:00
10-7 Bestuursdienst: Pieter van Mierlo 07:00 - 23:00
17-7 Bestuursdienst: Marjan Schaapman 07:00 - 23:00