Trainingsschema

Dit schema loopt van 26-11-2018 t/m 17-2-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 ZH Joost van Haeften
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 ZH Joost van Haeften
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 ZH Merel Besseling
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 ZH Mees Hogendoorn
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
18:00 - 19:00 Jongens C1 ZH Tom Hilderink Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes D2 ZH Daan Wesselingh
Femke Ewolds
Schammer Dome
19:00 - 20:00 Jongens B2 ZH Daniel Dieduksman Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes A4 ZH Reng Vlasman Schammer Dome
20:00 - 21:00 Meisjes A1 ZH Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
Schammer Dome
20:00 - 21:00 Meisjes B1 ZH Laura Arlar
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
21:00 - 22:00 Jongens A3 ZH Eric Lucassen Schammer Dome
21:00 - 22:00 Meisjes A2 ZH Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
Schammer Dome
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 ZH Sarah Daalderop
Willemijn Verhoef
Schammer Dome
16:00 - 17:00 Meisjes D5 ZH Adinde Noij
Dominique Ruys
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Jongens C3 ZH Luc Kemps Schammer Dome
17:00 - 18:00 Jongens C4 ZH Luc Kemps Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes C4 ZH Luc Kemps Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes C5 ZH Luc Kemps Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes C6 ZH Luc Kemps Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes C7 ZH Luc Kemps Schammer Dome
20:00 - 21:00 Jongens A1 ZH Martijn van der Luyt Schammer Dome
20:00 - 21:00 Jongens B3 ZH Luc Kemps Schammer Dome
21:00 - 23:00 Heren 1 ZH Martijn van der Luyt Schammer Dome
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 ZH Martijn van der Luyt Schammer Dome
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 ZH Martijn van der Luyt Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 ZH Tamara Ouderdorp Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 ZH Luuk Mol
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes D4 ZH Stijn Dijkslag Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes D6 ZH Femke van Ditmarsch Schammer Dome
19:00 - 20:00 Jongens B4 ZH Joram Eijk Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes C3 ZH Manon van der Bank Schammer Dome
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 ZH Joram Eijk Schammer Dome
20:00 - 21:00 Meisjes B3 ZH Manon van der Bank Schammer Dome
21:00 - 23:00 Dames 1 ZH Rense Siegmund Schammer Dome
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D3 ZH Cas van den Wildenberg
Joost van Mierlo
Schammer Dome
16:00 - 17:00 Jongens D4 ZH Alessandro Bruno
Zwier de Velde Harsenhorst
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 ZH Isis Jansen
Sarah Aalpoel
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 ZH Anouk Raaijen
Tamara Ouderdorp
Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes C2 ZH Bradley Neijndorff Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes D7 ZH Emma de Bree
Maartje Offereins
Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes B4 ZH Bradley Neijndorff Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes B5 ZH Chanou van Kalleveen Schammer Dome
20:00 - 21:00 Jongens A2 ZH Eric Lucassen Schammer Dome
20:00 - 21:00 Meisjes A3 ZH Chanou van Kalleveen Schammer Dome
21:00 - 22:00 Dames Veteranen A ZH Schammer Dome
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 ZH Martijn van der Luyt Schammer Dome
16:00 - 17:00 Meisjes D1 ZH Sophie Vis Schammer Dome
17:00 - 18:00 Jongens D1 ZH Mac van den Ende
Tim Damen
Schammer Dome
17:00 - 18:00 Jongens D2 ZH Maarten Kraakman
Ole van Hunnik
Schammer Dome
18:00 - 19:00 Jongens B1 ZH Gillian Hoogendijk Schammer Dome
18:00 - 19:00 Meisjes C1 ZH Britt Kuipéri
Milou Harskamp
Schammer Dome
19:00 - 20:00 Jongens C2 ZH Luuk Batavier Schammer Dome
19:00 - 20:00 Meisjes B2 ZH Ward Klink Schammer Dome
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 ZH Nicole Cardinaal Schammer Dome
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 ZH Eric Lucassen Schammer Dome