Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 16 december 2017
Tijd T/U Team Tegen team
13:00 Uit Meisjes C2 MHC Muiderberg MC1
Trainingsschema
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 ZH Maud Lohmeijer
Sophie Vis
Leusden Blaashal
17:00 - 18:00 Jongens D1 ZH Renzo Besseling Leusden Blaashal
17:00 - 18:00 Jongens D2 ZH Thomas Schiffer
Wouter van der Leeden
Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Jongens C2 ZH Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Jongens B2 ZH Eric Lucassen Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Meisjes A2 ZH Daniel Dieduksman Leusden Blaashal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D3 ZH Cas van den Wildenberg
Joost van Mierlo
Leusden Blaashal
16:00 - 17:00 Jongens D4 ZH Luc Kemps
Luc Kemps
Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Jongens B3 ZH Jurre Los
Luc Kemps
Jurre Los
Luc Kemps
Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Jongens C3 ZH Luc Kemps
Sem van de Lagemaat
Luc Kemps
Sem van de Lagemaat
Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Jongens A2 ZH Eric Lucassen Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Meisjes A3 ZH Leusden Blaashal
21:00 - 22:00 Dames Jong 2 ZH Nicole Cardinaal Leusden Blaashal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 ZH Desiree Huijgen
Eline van Driel
Stella van de Wetering
Leusden Blaashal
17:00 - 18:00 Meisjes D5 ZH Sarah Daalderop
Willemijn Verhoef
Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Jongens C1 ZH Jauke Biesma Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Meisjes C2 ZH Laura Arlar Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Meisjes B1 ZH Frederieke Vis Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Meisjes B2 ZH Ward Klink Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Dames Jong1 ZH Eric Lucassen
Eric Lucassen
Leusden Blaashal
21:00 - 22:00 Dames 1 ZH Jandaan Vos Leusden Blaashal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D4 ZH Eline van Driel
Eline van Driel
Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Meisjes D6 ZH Femke van Ditmarsch Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Meisjes D7 ZH Femke Ewolds Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Jongens B4 ZH Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Jongens B5 ZH Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Meisjes B4 ZH Leusden Blaashal
20:00 - 21:00 Meisjes B5 ZH Leusden Blaashal
21:00 - 22:00 Dames A ZH Cora Rombout
Nicole van Haeften
Leusden Blaashal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens B1 ZH Justus Cardinaal
Justus Cardinaal
Justus Cardinaal
Leusden Blaashal
17:00 - 18:00 Meisjes B2 ZH Beau den Hartog
Indira van Löben Sels
Leusden Blaashal
17:00 - 18:00 Meisjes D2 ZH Beau den Hartog
Indira van Löben Sels
Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Meisjes A4 ZH Ward Klink
Ward Klink
Leusden Blaashal
18:00 - 19:00 Meisjes C1 ZH Britt Kuipéri
Milou Harskamp
Leusden Blaashal
19:00 - 20:00 Meisjes B3 ZH Fycho Kemps
Fycho Kemps
Leusden Blaashal
21:00 - 22:00 Heren 2 ZH Leusden Blaashal