Trainingsschema
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V3 - CD
16:30 - 17:30 Zondag Jeugd Competitie M6E1 V3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Jauke Biesma V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Renzo Besseling V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Thomas Schiffer V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Britt Kuipéri V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Ciska Vogel V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V3
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Sophie Vis V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Justus Cardinaal V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Frederieke Vis V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Guus van Honschoten V4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B4 V3 - A
19:00 - 20:30 Jongens B5 V3 - B
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ward Klink V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Laura Arlar V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Tom Hilderink V1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Daniel Dieduksman V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 1 Marc van den Oever V2 - AB
20:30 - 22:00 Trim Maandag 1 Dick van Waning V3 - AB
20:30 - 22:00 Trim Maandag 2 Daniel Hankey V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens D3 Luc Kemps V2 - AB
15:30 - 17:00 Jongens D4 Luc Kemps V2 - CD
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB JD1, MD1, JD2, MD2
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Eline van Driel V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Sarah Daalderop
Willemijn Verhoef
V3 - CD
16:15 - 17:00 Jongens FH1 Pascale van den Ende V1 - D
16:15 - 17:00 Jongens FH2 V1 - D
16:15 - 17:00 Meisjes FH1 Pascale van den Ende V1 - C
16:15 - 17:00 Meisjes FH2 V1 - C
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB JC1, MC1, JC2, MC2
17:00 - 18:30 Jongens D1 Renzo Besseling V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Britt Kuipéri V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Luc Kemps V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Indira van Löben Sels V2 - AB
17:30 - 18:30 G/LG hockey Jeroen van den Berg
Sander Broekhuisen
V5
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Eline van Driel
Stijn Dijkslag
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Femke van Ditmarsch V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Femke Ewolds V3 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB JB1, MB1
18:30 - 20:00 Jongens B3 Luc Kemps V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tom Hilderink V1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB JA1, MA1
19:00 - 20:30 Jongens A2 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Gerko Renkers V3 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Serge Linneweever V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 Nicole Cardinaal V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 2 Eric Lucassen V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes F V3
15:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V5
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 V1 - CD
15:30 - 16:30 Jongens 3F2 V1 - CD
15:30 - 16:30 Jongens 3F3 V1 - CD
15:30 - 16:30 Jongens F V1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 V3 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 V3 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 V3 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F4 V3 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3F5 V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V1
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 V1
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 V1
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps V4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Luc Kemps V4 - A
16:30 - 18:00 Meisjes C6 V4 - B
16:30 - 17:30 Zondag Jeugd Competitie M6E1 V3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V1
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 V1
17:30 - 19:00 Jongens C2 Ciska Vogel V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Laura Arlar V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Stella van de Wetering V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Sarah Daalderop
Willemijn Verhoef
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Frederieke Vis V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Luc Kemps V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jauke Biesma V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Marc van den Oever V2 - AB
19:00 - 21:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ward Klink V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V3 - CD
19:30 - 20:30 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - C
19:30 - 20:30 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - D
19:30 - 20:00 Dames 1 Jandaan Vos V4 - AB
20:00 - 21:00 Dames 1 Jandaan Vos V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen C V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen D V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 1 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Vet C V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Vet D V4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 1 Jandaan Vos V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens D2 Thomas Schiffer V1 - AB
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD C/D Breedte
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sophie Vis V1 - CD
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD A/B Breedte
17:00 - 18:30 Jongens B1 Justus Cardinaal V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B3 Robèrt Feith V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Luc Kemps V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Dominique Ruys
Loïs Glaser
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Femke van Ditmarsch V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Femke Ewolds V4 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD JB2, MB2
18:00 - 20:30 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - CD
18:30 - 20:30 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - AB
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD JA2, MA2
19:00 - 20:30 Heren 3 Joost van Eijsden V4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B4 V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B5 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Daniel Dieduksman V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Walter van der Harst V5
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V2 - CD
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V5
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen A V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen B V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 21:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 Trim Donderdag 1 Co Klijn
Dirk Veuger
V3
21:00 - 22:30 Heren Vet B V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 21:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V5
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 V1
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 V1
15:30 - 16:30 Jongens 6E3 V1
16:00 - 17:30 Jongens C3 Luc Kemps V3 - C
16:00 - 17:30 Jongens D1 Renzo Besseling V2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D3 Luc Kemps V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D4 Luc Kemps V3 - D
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Sophie Vis V4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 V1
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 V1
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 V1
16:30 - 18:00 Jongens B1 Justus Cardinaal V4 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Indira van Löben Sels V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Jauke Biesma V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A4 Ward Klink V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Luc Kemps V3 - A
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Luc Kemps V3 - B
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Luc Kemps V3 - CD
18:00 - 20:00 Dames 1 Jandaan Vos V1 - AB
18:00 - 20:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Frederieke Vis V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Milou Harskamp V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Marc van den Oever V4 - CD
19:00 - 20:30 Heren Jong Senioren 1 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tom Hilderink V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Gerko Renkers V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Frans Brenninkmeijer V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Jandaan Vos V1
20:30 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 Nicole Cardinaal V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V4 - CD
21:00 - 22:30 Heren Jong Senioren 2 V2 - CD