Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V5
16:00 - 17:30 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Sophie Vis V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Tamara Ouderdorp V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V3
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Daan Wesselingh
Femke Ewolds
V2 - CD
17:30 - 19:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Tom Hilderink V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Maarten Kraakman
Ole van Hunnik
V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Merel Besseling
Tamara Ouderdorp
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Sarah Aalpoel V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Anouk Raaijen V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Luuk Mol V3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Milou Harskamp V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Gillian Hoogendijk V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jan Robert van Veen V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tamara Ouderdorp V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ward Klink V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Bas van de Lagemaat V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Chanou van Kalleveen V3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B2 Daniel Dieduksman V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Reng Vlasman V4 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A3 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
V1 - CD
20:30 - 22:00 Trim Maandag 1 Serge Linneweever V3 - AB
20:30 - 22:00 Trim Maandag 2 Daniel Hankey V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep V5
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD JD1+JD2+MD1
16:00 - 17:30 Jongens D3 Cas van den Wildenberg
Joost van Mierlo
V4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D4 Zwier de Velde Harsenhorst
Alessandro Bruno
V4 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Tamara Ouderdorp
Willemijn Verhoef
Sarah Daalderop
V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Dominique Ruys
Adinde Noij
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C4 Luc Kemps V2 - CD
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD JC1+JC2+MC1
17:00 - 18:30 Jongens C1 Tom Hilderink V1 - AB
17:30 - 18:30 G/LG Trainingsgroep V5
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Tamara Ouderdorp V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Stijn Dijkslag V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Femke van Ditmarsch V3 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD MB1 + MA1 + D1
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Luc Kemps V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Luc Kemps V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Gillian Hoogendijk V1 - AB
18:30 - 19:00 Meisjes C1 Britt Kuipéri
Milou Harskamp
V5
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD JB1 + JA1 + JB2
19:00 - 20:30 Jongens A2 Eric Lucassen V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Gerke van Dam V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Milou Harskamp
Britt Kuipéri
V4 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Luc Kemps V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B4 Luc Kemps V2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Chanou van Kalleveen V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 Nicole Cardinaal V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 2 Eric Lucassen V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens 6E1 Martijn van der Luyt V1
14:30 - 15:30 Jongens 6E2 V1
14:30 - 15:30 Jongens F Tamara Ouderdorp V3
14:30 - 15:30 Meisjes F V3
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Martijn van der Luyt V1
15:30 - 16:30 Jongens 8E2 V1
15:30 - 16:30 Jongens 8E3 V1
15:30 - 16:15 Jongens FH1 Mac van den Ende V2
15:30 - 16:15 Jongens FH2 V2
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 Tamara Ouderdorp V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F4 V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F5-Mix V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F6-Mix V3
15:30 - 16:30 Meisjes 3F7 V3
15:30 - 16:15 Meisjes FH1 V2
15:30 - 16:15 Meisjes FH2 V2
16:30 - 18:00 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Tamara Ouderdorp V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V3
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V3
16:30 - 18:00 Meisjes C6 Luc Kemps V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C7 Luc Kemps V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sophie Vis V1 - CD
17:30 - 18:00 Meisjes D2 Femke Ewolds
Daan Wesselingh
V5
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Stijn Dijkslag
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Tamara Ouderdorp
Adinde Noij
Dominique Ruys
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Tamara Ouderdorp
Femke van Ditmarsch
V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Emma de Bree
Tamara Ouderdorp
Maartje Offereins
V3 - CD
18:00 - 19:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V1 - CD
18:00 - 22:00 Dames 1 Rense Siegmund V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Luc Kemps V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Femke Ewolds
Daan Wesselingh
V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 21:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Luuk Batavier V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames Veteranen C V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 1 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 HL1 V3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Bas van de Lagemaat V4 - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A Wouter Jonkman V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:00 BSO Trainingsgroep V5
16:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D4 Alessandro Bruno
Zwier de Velde Harsenhorst
V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Tamara Ouderdorp
Merel Besseling
V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Sarah Aalpoel V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Anouk Raaijen V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Mees Hogendoorn V3
16:30 - 17:30 Meisjes 8E5 Luuk Mol V3
17:00 - 18:30 Jongens C1 Tom Hilderink V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Maarten Kraakman
Ole van Hunnik
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B3 Robèrt Feith
Larissa Adema
V4 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 Cas van den Wildenberg
Joost van Mierlo
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bradley Neijndorff V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Tamara Ouderdorp
Sarah Daalderop
Willemijn Verhoef
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Tamara Ouderdorp
Emma de Bree
Maartje Offereins
V3 - CD
18:30 - 20:30 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric Lucassen V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B4 Bas van de Lagemaat V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jan Robert van Veen V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tamara Ouderdorp V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V4 - AB
20:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep V5
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Mark Hameleers V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Vet B Pieter van Mierlo V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Eric Lucassen V2 - AB
20:30 - 22:00 Trim Donderdag 1 Co Klijn V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Martijn van der Luyt V1
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 V1
16:00 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V5
16:00 - 17:30 Jongens C3 Luc Kemps V2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens C4 Luc Kemps V2 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D1 Mac van den Ende
Tim Damen
V4 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes C3 Luc Kemps V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Martijn van der Luyt V1
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 V1
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 V1
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sophie Vis V4 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Gillian Hoogendijk V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Ciska Vogel
Mylena Rietdijk
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Luc Kemps V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Luc Kemps V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Luc Kemps V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C7 Luc Kemps V3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Milou Harskamp V4 - CD
19:00 - 21:00 Dames 1 Rense Siegmund V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 1 Joram Eijk V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 Eric Lucassen V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Luuk Batavier V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Ward Klink V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Rense Siegmund V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V4 - CD
20:30 - 22:00 Martijn van der Luijt Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 2 Nicole Cardinaal V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V4 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 2 Nicole van Donge V2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Jong Senioren 1 Eric Lucassen V1 - AB